Dziwnym zrządzeniem losu tak się złożyło, że na celownik wziąłem blogi włosomaniaczek. Temat jest mi zasadniczo obojętny. O włosach wiem tylko tyle, że są, że rosną w dół (chociaż jak się ma krótkie to rosną do góry*), że używa się szamponu i robi się to najczęściej podczas kąpieli. Natomiast nie jestem w stanie pojąć kilku elementów zawartych w blogach włosomaniaczek: